940120-563290.jpgایلنا: کوروش باقری اظهار گفت: عیار وزنه برداران بر‌تر در اردوی سنگین زنجان مشخص شد و کسانی که لیاقت و انگیزه پوشیدن لباس تیم ملی را داشتند جزو نفرات منتخب برای اردوی بعدی معرفی شدند. با این شرایط شک ندارم در مسابقات جهانی به اهدافمان دست پیدا خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان ادامه داد: پیش از این کسب سهمیه کامل المپیک از اهداف اصلی ما بود، اما حالا نیم نگاهی هم به سکوهای جهانی داریم. در حال حاضر ملی پوشان کشورمان با پتانسیل و انگیزه بالایی که در اختیار دارند قطعا توانایی حضور در سکوهای سه گانه مسابقات جهانی را نیز خواهند داشت.

 وی درباره اردوی بعدی تیم ملی تصریح کرد: پس از پشت سر گذاشتن اردوی سنگین زنجان و معرفی نفرات منتخب در حال حاضر ۱۲ نفر بر‌تر خود را برای اردوی سنندج آماده می‌کنند. البته پیش از شروع این اردو نام ۲ وزنه بردار از لیت تیم ملی خط خواهد خورد.

وی ادامه داد: هفته نخست لیگ بر‌تر وزنه برداری برگزار می‌شود، اما با توجه به فشردگی تمرینات تیم ملی و فاصله کمی که تا آغاز مسابقات جهانی پاریس باقی است، از سازمان لیگ درخواست کردیم رکوردهایی که وزنه برداران ملی پوش در اردوی تیم ملی به ثبت می‌رسانند برای هفته نخست لیگ محاسبه شود که با موافقت مسئولین همراه شد.

باقری افزود: ملی‌پوشان حاضر در اردوی تیم ملی در حضور داوران ملی کشورمان وزنه می‌زنند. این رکوردگیری چهارشنبه هفته آینده انجام می‌گیرد و نتایج آن علاوه بر ثبت در هفته اول لیگ بر‌تر، ملاک خط خوردن ۲ وزنه دیگر از اردوی تیم ملی است.

وی در پایان تاکید کرد: شاید هر ۱۲ نفر در این رکوردگیری عملکرد مناسبی داشته باشند و اردوی سنندج نیز با همین تعداد نفرات انجام شود با این حال در ‌‌نهایت باید نام 4نفر از ترکیب تیم ملی خط بخورد تا تیم ایران با ۸ نفر راهی مسابقات جهانی پاریس شود.


تاريخ : | | نویسنده : dastyaronline |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.