پانا نوشت:

دبیر شورای عالی ترافیک گفت: سال گذشته طرحی برای تغییر ساعات کار ادارات و مدارس ارائه و اجرایی شد که این طرح به دلیل کاهش بار ترافیکی 15 درصدی در مقایسه با سنوات گذشته امسال نیز اجرایی می شود.

مجتبی شفیعی ، در خصوص تغییر ساعات کاری ادارت و مدارس در مهرماه امسال، اظهار کرد: طرح خاصی در این زمینه در شورای عالی ترافیک مطرح نیست و قرار است بر اساس طرح پاییز سال 89 عمل کنیم. بر این اساس از ابتدای مهرماه ساعات کار ادارات دولتی از ابتدای مهر ماه 8:30 ، مدارس 7:30، مراکز صنعتی 7، بانکها 8، بازار 9:30، دانشگاهها 8 و مراکز نظامی 6:30 تا 7 صبح خواهد بود.

دبیر شورای عالی ترافیک با بیان این اینکه طرح تغییر ساعات کار ادارت و مدارس که در مهرماه سال گذشته اجرایی شد، در کاهش بار ترافیکی موثر بود، اظهار کرد: همیشه با آغاز مدارس و مراکز آموزشی به حجم ترافیک معابر و بزرگراهی شهر تهران افزوده می شود و شاهد افزایش بار ترافیکی 20 درصدی هستیم.

وی ادامه داد: سال گذشته با طرح تغییر ساعات کار ادارات و مدارس شاهد کاهش بار ترافیکی 15 درصدی در مقایسه با سنوات قبل بودیم از این رو امسال نیز ساعات کار بر اساس طرح سال گذشته خواهد بود.

شفیعی تاکید کرد: قطعا بار ترافیکی در مهرماه در مقایسه با فصل تابستان بیشتر خواهد شد اما از انجا که در طرح سال گذشته تمام ملاحضات اجتماعی و اقتصادی لحاظ شده بود فکر نکنم طرح مناسبتری وجود داشت باشد.


تاريخ : | | نویسنده : dastyaronline |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.