عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اعلام این که بیشتر تخلفات از سوی مدیرانی است که قبلا وزارت اطلاعات به آنان هشدار داده است، گفت: بی‌توجهی به هشدارهای دستگاه امنیتی نباید رویه دولت شود.

سید حسین نقوی حسینی درگفت وگو با خانه ملت، با بیان اینکه جای تاسف دارد که دولت از نظردستگاه امنیتی برای انتخاب مدیران خود استفاده نمی کند، گفت: بیشتر تخلفات از سوی مدیرانی است که قبلا مورد هشدار وزارت اطلاعات قرار گرفته‌اند.

نماینده مردم ورامین درمجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه بدون توجه به هشدارهای وزارت اطلاعات مدیران در دستگاه‌های اجرایی گمارده می شوند، تصریح کرد: دولت به هشدارهای وزارت اطلاعات درانتصاب مدیران دولتی توجه نکرد که این امر باعث غوغا سالاری مدیران نا کارامد در بدنه دولت شد و لذا این وضعیت نباید دردولت تبدیل به یک رویه شود.

دیدگاه وزارت اطلاعات برای دولت باید مهم باشد

وی با بیان اینکه دیدگاه وزارت اطلاعات برای دولت باید مهم باشد، تصریح کرد: به ویژه دررده‌هایی که اثر گذاری اقتصادی و سیاسی دارد،  نباید شاهد باشیم که مدیر متخلف قبلا مورد هشدار دستگاه امنیتی قرارگرفته بوده اما توجهی به آن نشده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اعلام اینکه برای انتصاب یک مدیراداری درشهرستان وحتی انتصاب یک مدیرمدرسه سخت گیری‌های زیادی می شود، گفت: چرابرای انتخاب مدیران ارشد نظام اقتصادی به نظر وزارت اطلاعات بی توجهی شده است، این رویه به ضرر دستگاه امنیتی و ظلم  به مردم محسوب می شود.

نقوی حسینی با اعلام اینکه خسارتی که اختلاس به وجود آورد وچنگی که به نظام پاک ما کشید، سخت قابل جبران است، افزود: انتظار داریم که دستگاه اجرایی به این نکات توجه کند، کسی که خانواده اش مقیم کانادا است چگونه باید در راس یکی از مهمترین دستگاههای پولی و مالی کشور قرار گیرد ؟

براساس اعلام یک عضو هیئت رئیسه مجلس وقتی حکم خاوری به عنوان رییس بانک مرکزی به وزارت اطلاعات رفت وزارت اطلاعات صلاحیت وی را تایید نکرد و بدین لحاظ حکم خاوری به لحاظ حقوقی و قضایی مخدوش بوده است.

تاريخ : | | نویسنده : dastyaronline |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.