مهر: مسئول مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از انهدام شش باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان طی یک هفته گذشته خبر داد.

علی جدیدی بعد از ظهر یکشنبه در نشست هفتگی با خبرنگاران افزود: از اعضای این باندها 39 کیلوگرم تریاک، 42 کیلوگرم هروئین، 44 کیلوگرم حشیش و 50 کیلوگرم از سایر مواد مخدر کشف شد.

وی بیان داشت: اعضای باندها در طول یک عملیات پیچیده و تاکتیکی دستگیر شده و برای تشکیل پرونده و رسیدگی بیشتر به دستگاه قضایی استان تحویل شدند تا به موازات جرم و اهمیت آن به مجازات لازم محکوم شوند.

مسئول مرکز اطلاع رسانی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهار داشت: در این مدت 76 نفر معتاد نیز دستگیر و به مراکز درمانی استان برای ترک کردن معرفی شد ه‌اند، تا اقدامات لازم توسط نیروی انسانی مستقر در این بخشها برای بهبود وضعیت افراد انجام شود.

جدیدی با اشاره به دستگیری 65 نفر سارق در آذربایجان غربی طی هفته گذشته، بیان داشت: به همت ماموران و همراهی مردم در هفته گذشته 12 مورد سرقت از منزل، پنج مورد سرقت از مغازه، 13 فقره خودروی مسروقه، 11 فقره موتورسیکلت مسروقه نیز کشف شد.

این مسئول با بیان اینکه همچنین طی این مدت هشت مورد سرقت داخل خودرو، سه مورد کیف ‌قاپی نیز شناسایی شد، ادامه داد: بیش از 79 هزار پاکت سیگارت خارجی قاچاق، دو هزار و 894 دستگاه تجهیزات گیرنده امواج ماهواره ‌ای و یک هزار و 680 حلقه سی‌دی مبتذل کشف و 101 نفر دستگیر شدند.


تاريخ : | | نویسنده : dastyaronline |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.