فارس: مشترکانی که عضو خدمات الکترونیک سایت شرکت مخابرات استان تهران هستند می‌توانند از ابتدای آذر ماه بدون مراجعه به مرکز مخابرات مربوطه و با مراجعه به سایت www.tct.ir نسبت به خرید اینترنت پرسرعت اقدام کنند .

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، طاهره تقوی محرم لی گفت: امکان آپلود کردن مجوز پهنای باند  256kb/sو 512 ( دانشجویان، شرکت‌ها ، بیمارستان‌ها و ... ) در سایت مخابرات استان تهران قرارداده شده و اعضاء خدمات الکترونیک نیاز به حضور برای دایری اینترنت پر سرعت در مرکز ندارند و نام کاربری و کلمه عبور درخواست کننده از طریق اینترنت به متقاضیان ارائه می شود.

مسئول سایت خدمات الکترونیک مخابرات استان تهران با بیان اینکه خدمات الکترونیکی شرکت مخابرات استان تهران از چهار سال پیش راه‌اندازی شده، گفت: این خدمات، شامل خدماتی است که در مراکز به صورت حضوری به مشترک داده می‌شود و مشترک اگر به عضویت سایت شرکت مخابرات استان تهران در بیاید می‌تواند از طریق اینترنت خدمت خود را دریافت کند.

وی گفت: خدمات جدیدی که از نمایشگاه تلکام سال گذشته تا امسال به خدمات ما اضافه شده « صدور قبض المثنی، صدور ریز مکالمه تلفن ثابت، صدور ریز مکالمه شبکه هوشمند، درخواست دایری و قطع ADSL و فروش کارت‌های IN » است که علاقمندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت www.tct.ir از این خدمات استفاده کنند.

مسوول سایت خدمات الکترونیک شرکت مخابرات استان تهران ادامه داد: علاقه‌مندان برای درخواست ADSL و ریز مکالمات، باید قبلاً به عضویت سایت درآمده باشند که مشترکان جهت به عضویت درآمدن سایت ابتدا باید وارد فرم ثبت نام کاربر جدید شوند و مشخصات و تلفن خودشان را وارد کرده و از سیستم یک شناسه کاربری و یک رمز عبور دریافت کنند که شناسه کاربری برای مشترکین حقیقی همان کد ملی است و پس از آن مشترک باید به یکی از مراکز تلفن ثابت مراجعه کرده و به همراه کارت ملی خود در آن جا شناسایی شده تا به عنوان کاربر ، فعال شود.


تاريخ : | | نویسنده : dastyaronline |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.